Statystyka

odwiedzających: 773429
Advertisement
"Tylko jedna w całym roku taka noc" - koncert świąteczny.
17 grudnia w repertuarze kolędowym i świątecznym zaprezentowali się Image
wokaliści, keyboardziści, pianiści i gitarzyści filii PMDK w Radzionkowie. Niczym pastuszkowie w stajence - każdy dał, co miał najlepszego - życzenia dobrym słowem, pięknym obrazem i ciepłym gestem złożyli także przedstawiciele wszystkich kół - teatralnych, sportowych, plastycznych i językowych.
Z repertuarem kolędowym wystąpiły dzieci reprezentujące koła muzyczne działające w naszej placówce jak również dzieci z koła teatralnego w krótkiej scence teatralnej przygotowanej przez p. Basię Kwas.
Na koncercie zaprezentowali się pianiści, keyboardziści, gitarzyści oraz soliści przygotowani przez panie: Grażynę Maronna i Karolinę Gołofit. Piękną kolędę w języku angielskim i niemieckim zaśpiewali uczniowie kół językowych, których przygotowały panie: Joanna i Magdalena Urzędniczok. Zaprezentowali się również sportowcy z naszej sekcji judo. Można było podziwiać wystawę rękodzieła przygotowaną przez panią Marysię Kurtz, która zadbała również o świąteczny wystrój auli koncertowej.
Uczestnicy zajęć plastycznych przygotowali krótkie słuchowisko o charakterze jasełkowym ilustrowane pracami malarskimi młodych artystów ze wszystkich grup wiekowych.
Uroczysty grudniowy wieczór zakończyła najpiękniejsza polska kolęda "Cicha noc", którą na keyboardzie zagrała Martyna Nowak oraz tradycyjnie słodki poczęstunek sponsorowany przez Radzionkowskie Cukiernie: "Danuta, Bączkowicz, Pietryga, Wylenzek".

 

 
© 2019 PMDK im. H.Jordana w Tarnowskich Górach
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery