Statystyka

odwiedzających: 761282
Odwiedza nas 1 gość
Advertisement
80 - lecie Jordana !
W dniu 8 listopada 2018 r. nasza placówka obchodziła 80-lecie swojej działalności. Image

Z tej okazji odbył się uroczysty koncert na który zaproszono wielu znamienitych gości. Przybyłych na uroczystość przywitał dyrektor PMDK Jacek Pieczyk po czym w rytm piosenki „Wesołe jest życie staruszka ” na scenę wkroczył dziarsko Dziadek Henryk Jordan.Siedząc w fotelu, wspominał minione lata swojego życia i historię placówki.Jego wspomnienia przeplatane były odwiedzinami poszczególnych gości – dzieci i młodzieży, którzy zaprezentowali się w bogatym repertuarze wokalno-muzycznym,teatralnym i tanecznym, który publiczność kwitowała gromkimi brawami.

Jubileusz 80lecia PMDK wpisał się także pięknie w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości nawiązując tematycznie do tej ważnej rocznicy. Wszyscy obecni mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną odwołującą się do przeszłości i teraźniejszości Jordana oraz prace plastyczne, których tematem była postać patrona placówki. Po zakończeniu części artystycznej przybyli goście złożyli na ręce dyrektora Jacka Pieczyka gratulacje, serdeczne życzenia, kwiaty i upominki.

        Przemiły nastrój spotęgował przepyszny i ogromny tort z logo placówki, który wjechał uroczyście na scenę zamykając koncert jubileuszowy słodkim akcentem.

 

 
© 2019 PMDK im. H.Jordana w Tarnowskich Górach
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery